Sajam mogućnosti
Autor: Dario Bakotić, 3. 9. 2013.

Dana 19. rujna 2013. god. s početkom u 16 sati, na trogirskoj rivi organizira se 2. komponenta programa - „Sajam mogućnosti“.

Radi se o događaju tijekom kojeg učenici osnovnih i srednjih škola u pratnji svog učitelja/ice i kontakt-policajca zajednički dolaze na Sajam mogućnosti, gdje im različite kulturno - umjetničke, športske i druge udruge predstavljaju svoje sadržaje kako bi mogli odabrati određenu aktivnost kojom bi se bavili u slobodno vrijeme. Na sajmu će biti prezentirano niz različitih sportskih klubova, udruga, škola i sl. Sajam će biti otvoren za svu djecu koja se žele upoznati sa sadržajima koji im se nude u slobodno vrijeme.