Dani zahvalnosti za plodove zemlje u 3.r u Okrugu Gornjem
Autor: Dario Bakotić, 4. 11. 2013.

Jesen u 3.r u Okrugu Gornjem...

Jesen se zavukla u svaki kutak Salduna. Nije mimoišla ni okrušku školu. U učionici 3. a o jesenskim se kišama pjeva,o jesenskim poslovima pripovijeda, uvelim se lišćem slika,... i slavi!
Slavi se jesenska čarolija života, slavi se rad, slavi se ljubav roditelja i djece, slavi se zajedništvo čovjeka i prirode.
28.listopada 2013. slavlju su se pridružili  roditelji i don Mario Matković koji je uz prigodnu molitvu svim nazočnima udijelio blagoslov.
Učenici su izveli igrokaze Od zrna do kruha i Dani kruha od banana. Nagrađeni pljeskom   okrijepili su se slasnim kruhovima domaće proizvodnje.