GRAD TROGIR - OBAVIJEST O FINANCIJSKOJ POMOĆI ZA KUPNJU UDŽBENIKA
Autor: Dario Bakotić, 14. 7. 2014.

Obavještavaju se roditelji učenika, polaznika osnovnih škola sa prebivalištem na području Grada Trogira da će Grad Trogir obiteljima slabijeg imovinskog statusa odobriti jednokratnu financijsku pomoć radi kupnje udžbenika u školskoj 2014./2015. godini.

Jednokratna financijska pomoć odobrit će se obiteljima čija primanja ne prelaze iznos od 1.000,00 kuna po članu obitelji (200% osnovice koju temeljem stavka 2. članka  27. zakona o socijalnoj skrbi određuje Vlada RH).

Prijave s kompletnom dokumentacijom podnose se Upravnom odjelu za društvene djelatnosti i turizam Grada Trogira, na protokol Grada, Trg Ivana Pavla II. br.1/II. kat (soba br. 26), ili putem pošte na istu adresu, zaključno s 31. srpnja 2014. godine.

Obrazac prijave objavljen je na web stranici Grada trogira www.trogir.hr, a može se pribaviti kod istog upravnog odjela. Sve dodatne informacije mogu se dobiti putem telefona 798-576.