POMOZIMO oboljeloj Katarini Vladović iz Okruga
Autor: Dario Bakotić, 29. 9. 2014.

Katarina Vladović, devetomjesečna djevojčica, s prebivalištem u Općini Okrug, oboljela je od teškog oblika sarkoma i trenutno je na lječenju u KBC-u Firule Split.

Roditelji oboljelog djeteta, Iva i Mate Vladović, ovim putem mole sve ljude dobre volje da financijski pomognu u ovoj teškoj situaciji.
Pokažite veliko srce i brigu o svojim sugrađanima u trenutku kad teške trenutke ne mogu 'izgurati' bez pomoći.

Pomoć se može uplatit na žiro - račun Zagrebačke Banke HR83236000003116436992

OŠ "Petar Berilsavić" također će biti dio humanitarne akcije kako bi pomogla Katarini da dobije liječenje koje joj je potrebno. Nadamo se da ćete i vi biti dio te akcije i da ćemo svi zajedno pokazati veliko srce.

Izvor: http://www.trogirskiportal.hr/index.php?option=com_k2&view=item&id=1466%3Apomozimo-oboljeloj-katarini-iz-okruga&Itemid=681