Jedimo zdravo, živimo zdravo
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 20. 11. 2014.

U sklopu projekta "Zdravi bili" i povodom Svjetskog dana šećerne bolesti roditeljima je održano predavanje pod naslovom "Zdrava prehrana"...

Predavanje roditeljima učenika šestih razreda pod nazivom "Zdrava prehrana" održala je doktorica školske medicine Helena Tokić. Krzoz predavanje naglasila je važnost pojedinih namirnica u prehrani svakog od nas, te je upozorila na posljedice do kojih dovodi svkaodnevno konzumiranje nezdravih namirnica.

Nastavnica Ivana Bilić je sa učenicima osmih razreda, također u sklopu projekta, izradila plakate o anoreksiji i bulimiji te o šećernoj bolesti.

Nakon svih tih aktivnosti ono što vam želimo poručiti je: JEDIMO ZDRAVO, ŽIVIMO ZDRAVO!