Dani kruha u našoj školi
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 19. 10. 2015.

U Osnovnoj školi Petra Berislavića u listopadu održani su Dani kruha...

Sudjelovali su učenici od prvog do četvrtog razreda. Svaki je učenik donio nešto iz svoje kuće čime je počastio svoj razred.

Klupe su stavili ispred ploče i na njih odložili pecivo, kolače, kruh i voće. Izbor hrane i voća ja bio velik. Učenici su se slikali s hranom i počastili. Hranu koja je ostala ponijeli su kući i poslužili za prilog i desert uz njihov ručak.

Svi su zajedno otišli kući punih stomaka.

Daria Pažanin i Magdalena Mirat

"...dani kruha mene raduju jer svake godine moj mali brat u vrtiću radi kruh i donese ga meni. ...navečer kad dođe sa posla moja mama zajedno sa mnom i mojim bratom peće kruh. Ono šta nama naša mama dozvoli je da radimo svakodnevne oblike od kruha..."

Mihaela Šain 3.b

"...kad su Dani kruha svi donesemo pecivo neko, svi se tada zbližimo, i srce nam postane meko..."