Kairos izgubljen u vremenu...
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 17. 12. 2015.

16.12.2015. u prostorijajma PBZ-a učenici OŠ Petar Berislavić i SŠ Ivan Lucić svojim glazbenim i skupno scenskim nastupima zabavljali su prisutne.

Učenici su pokušali predočiti kako se vječnost pokušava uhvatiti u korak sa sadašnjošću kroz Kairosa koji je zalotao u 2015.godinu. Potom su publici predstavili Anu koja zbog jednog Mate i Facebooka mijenja pravila glagolskih vremena, općeprihvaćenih istina i univerzalnih činjenica. Nisu zaobišli ni zaposlenog oca bauštelca koji je došao na informacije, te su nam prikazali kako izgleda današnja obitelj. Hit večeri bile su babe koje su nam pokazale kako one idu u korak sa vremenom. Cijelu priredbu glazbeno su obogatili zbor OŠ Petra Berislavića i SŠ Ivana Lucića.