POTPISAN UGOVOR O FINANCIJSKOJ PODRŠCI ZA GRAĐANSKU AKCIJU
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 22. 12. 2015.

Temeljem  Odluke Upravnog odbora  Zaklade od 23. Studenog 2015. godine o odobravanju sredstva za financijske podrške građanskim akcijama sukladno Odluci Komisije za procjenu kvalitete građanskih akcija, Zaklada „Kajo Dadić“ će isplatiti Osnovnoj školi Petar Berislavić iz  Trogira, sredstva osigurana po Decentraliziranom modelu od strane Nacionalne zaklade za razvoj civilnog  društva za 2015. godinu za programsko područje Građanske akcije „Naš doprinos zajednici“ u iznosu 12.963,00 kune za građansku inicijativu „Sigurnost učenika u školskom dvorištu, a koja će se provoditi od 1. veljače do 1. svibnja 2016. godine.

Voditeljica projekta je Ela Kovačić, a u realizaciji  akcije  mogu se  pridružiti roditelji i učenici naše škole.

Ovim putem zahvaljujemo Udruzi tajnika i računovođa u školu što je pomogla pri realizaciji i osmišljavanju projekta.