OBAVIJEST!
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 28. 6. 2016.

Trogir, 28. lipnja 2016.

OBAVIJEST O BESPLATNIM UDŽBENICIMA ZA UČENIKE 1. RAZREDA MATIČNE ŠKOLE „PETAR BERISLAVIĆ“

Obavještavamo vas kako je grad Trogir odlučio ove godine financirati nabavku osnovnog kompleta udžbenika i pripadajućih radnih bilježnica (bez mape iz likovnog odgoja) za sve učenike 1. razreda osnovne škole (školske godine 2016./2017.) koji imaju prebivalište na području grada Trogira. Naglašavamo da se ovo odnosi na buduće prvaše koji će pohađati matičnu školu „Petar Berislavić“, tj. one kojima je adresa na kojoj su prijavljeni na području grada Trogira. Kompleti udžbenika dočekat će učenike na klupi.