Moš ča oš
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 12. 9. 2016.

Projekt naše Eko-škole Moš ča oš osmišljen je s ciljem poticanja učenika na uključivanje u sportske, kulturne, obrazovne i volonterske programe na području Okruga Gornjeg i Trogira. Zato ovim putem pozivamo sve one koji žele svoje aktivnosti prezentirati  učenicima da nam se prijave do 19.09.2016. godine.

Realizacija projekta osmišljena je kao jednodnevna aktivnost u trajanju od 9.00 do 18.00 sati na prostoru atrija PŠ Okrug Gornji 22.09.2016. i na trogirskoj rivi (nasuprot školske zgrade) 23.09.2016.

Škola će svim sudionicima osigurati izložbeni pult (školsku klupu), medijsku promidžbu, posjet svih učenika područne i matične škole u pratnji učitelja, pozvati roditelje i ostale sugrađane da svojom posjetom podrže realizaciju projekata.

Sudionici trebaju osmisliti način prezentacije (materijal, oprema, pehari...) osigurati promidžbeni materijal (flajere, brošure, pristupnice), odrediti sudionike (članove, voditelje, glazbenike, sportaše...) koji će ih prezentirati i odgovarati na upite učenika i ostalih posjetitelja.

Kako bi sve mogli planirati i pripremiti, obzirom na kratko vrijeme do realizacije, nužno nam je da nam iskažete interes za sudjelovanje u realizaciji projekta. Stoga vas molimo da se očitujete najkasnije do 19.09.2016.godine. Molimo da ovaj rok shvatite ozbiljno jer sve pristigle prijave nakon toga nećemo biti u mogućnosti uvažiti.

Unaprijed zahvaljujemo na razumijevanju i nadamo se vašem žurnom i potvrdom odgovoru.