Osiguranje prehrane djece
Autor: Administrator , 15. 9. 2016.

Zaklada „Hrvatska za djecu“ pokrenula je projekt „Osiguranje prehrane djece u osnovnim školama u 9 hrvatskih županija za školsku godinu 2016./2017.“ kojim je uključena naša škola i naša učenici u potrebi, te se tako daje mogućnost osiguranja prehrane koja bi bila plaćena iz sredstva navedene zaklade.

Za osiguranje pokrića troškova školske prehrane utvrđeni su uvjeti koje učenici i obitelji u kojima isti žive moraju kumulativno ispuniti i relevantnom dokumentacijom dokazati kako bi ostvarili status Krajnjih korisnika Projekta.

Dokazna dokumentacija i zadani obrasci izjava koje roditelji (odnosno zakonski skrbnici, posvojitelji ili udomitelji) moraju dostaviti u svrhu dokazivanja se nalazi u privitku (OVDJE), a roditelji traženo  trebaju  dostaviti školi do 19.9.2016.g. u 10.00 sati.

Unaprijed zahvaljujemo!

Ravnateljica: