Trogirska OŠ Petar Berislavić uspješno provela projket „Moš ča oš“
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 25. 9. 2016.

Dvadeset izlagača, predstavnika udruga, klubova i društava prezentirali su, 22. i 23. rujna, učenicima i građanima svoje aktivnosti.

Projekt čije su koordinatorice učiteljica Sandra Mrčela i pedagoginja Jelena Coce osmišljen je  s ciljem poticanja učenika na uključivanje u sportske, kulturne, obrazovne i volonterske programe, a realiziran je u atriju PŠ Okrug Gornji i na trogirskoj rivi .

Više pročitajte u članku klikom ispod:

U okviru projekta „Moš ča oš“ održan je i „Sajam mogućnosti" organiziran u sklopu programa „Zajedno više možemo" kojeg provodi PU Splitsko-dalmatinska u suradnji s Gradom Trogirom.

Uz prigodni kulturno-zabavni program i podršku ravnateljice OŠ Petar Berislavić Edite Bratinčević, najveći interes djeca su iskazala za prezentiranu policijsku opremu i vještine kao i za vatrogasna vozila, a  zanimalo ih je i kako postati član nekog sportskog kluba ili kulturnog društva čime bi kvalitetno ispunili svoje slobodno vrijeme.

Svi sudionici, kako organizatori tako i izlagači, koji su osim učenika i građana zainteresirali i brojne turiste, zadovoljni su uspjehom projekta i već su dogovorili iduću zajedničku suradnju na ovom i sličnim projektima.

Izvor: dalmacijanews.hr