Orbit daruje osmijeh
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 28. 9. 2016.

Naša škola je u ponedjeljak 26.09.2016. sudjelovala u projektu „Orbit daruje osmijeh“ koji su organizirali Hrvatska komora dentalne medicine i poduzeće Wrigley

Glavnu ulogu u ovom projektu ima Zubomobil - pokretna ordinacija dentalne medicine čija je namjena da osnovnoškolcima približi odlazak doktoru dentalne medicine te da odabrani doktori dentalne medicine izvrše preventivne preglede, ukažu na nastanak zubnih oboljenja i preporuče djeci odlazak kod njihovog odabranog stomatologa. Zubomobil se parkirao rano ujutro na samom kraju rive pokraj kule Kamerlengo te je tamo primao svoje male goste. Preglede su vršili trogirski stomatolozi Pavla Božić i Petar Žuljević, a Zubomobil su posjetili učenici razredne nastave iz matične škole.

Kako je sve izgledalo, pogledajte u galeriji slika.