21. NATJECANJE MLADIH CRVENOG KRIŽA
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 13. 3. 2017.

Gradsko društvo Crvenog križa Trogir organiziralo je 21. natjecanje mladih Crvenoga križa.Natjecanje je održano 11. ožujka u OŠ Majstora Radovana, a uz podmladak naše škole na natjecanju su sudjelovale i ekipe podmlatka OŠ Majstora Radovana i OŠ Kralja Zvonimira.Učenice naše škole osvojile su 1. mjesto i imaju čast predstavljati GDCK Trogir na 21. međužupanijskom natjecanju na Braču, 7. i 8. travnja.Svi natjecatelji su pokazali zavidno znanje i vještine u pružanju prve pomoći ,a posebno su se istaknule učenice naše škole L. Pavković, M. Brešan, M. Marinović, A. Rubelj, A. Glasnović i M. Mamut s mentoricom Ankicom Bašić.

Čestitamo ekipi naše škole na osvojenom prvom mjestu i želimo im mnogo uspjeha u daljnjem natjecanju.