Dani otvorenih vrata 6.4
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 5. 4. 2017.

Poštovani,

zadovoljstvo nam je pozvati  Vas  na Dan otvorenih vrata   Eko-škole koji će se održati 06.04.2017. u atriju PŠ Okrug Gornji od 11.30 do 14.sati .

Cilj nam je  evocirati uskršnje  običaje lokalne zajednice .

Toga dana učenici će u radionicama pripremiti sirnice, rafiole,fritule,ploke… i demonstrirati tradicijski izgled uskršnjeg stola.

Pripremljene slastice kao i ranije pripremljene marmelade i sapune  moći ćete degustirati i kupiti po promotivnim cijenama.

Nakon radionica uslijedit će prezentacija projekta Mi jedemo odgovorno  koji se u našoj školi provodi u sklopu Eko-škole, a pod pokroviteljstvom Udruge Lijepa naša.

Radujemo se Vašem dolasku.

Koordinatorice Ekoprojekta  OŠ Petar Berislavić, PŠ Okrug Gornji

Ana Jakić,prof.