Zahvala iz Ruande
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 26. 4. 2017.

Misionar iz Ruande Don Danko Litrić nam se zahvalio za novčanu pomoć koju su skupili učenici naše škole kako bi pomogli učenicima koji teško žive na tom području.

HVALA I ČESTITKA IZ RUANDE

Dragi prijatelji misionara,

Evo me opet k vama iz Ruande - pred Uskrs.

U ovo vrijeme korizme i pripreme na najveći kršćanski blagdan Uskrs, želim vas sve pozdraviti, zahvaliti za vašu dobrotu i ljubav kojom me pratite u mom misionarskom poslanju.

Također  vam sada iz Ruande, moje druge domovine, želim reći iskreno HVALA!

Hvala za vaše molitve i žrtve koje upućujete za mene i moje prijatelje u Ruandi.

Ujedno vam se želim zahvaliti u ime naših đaka: male djece dječjeg vrtića, naših osnovnoškolaca i srednjoškolaca – njih oko 1200!. Oni znaju da kod nas postoje dobri ljudi koji misle na njih i pomažu im u njihovim potrebama.