Centar Mir
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 11. 4. 2018.

U srijedu 21.3.2018 zajedno smo sa svojim četvrtašima posjetili Centar za rehabilitaciju Mir.

Svojim prigodnim programom; plesom, pjesmom i recitacijom; uveselili smo štićenike Centra. Naše druženje se nastavilo kroz pjesmu i ples...

Posebno zahvaljujemo profesoru Mladenu Šimiću što je svojim pjevanjem i sviranjem razveselio štićenike i pratio program četvrtaša.

Zahvaljujemo i roditeljima koji su nesebično donirali novce te dali suglasnost da djeca mogu posjetiti Centar.

Učenici su kroz druženje upoznali odrasle  osobe s posebnim potrebama  i  barem jednim dijelom uspjeli upotpuniti njihovo vrijeme.

Sretni smo što nas je gospođa Jadranka primila i omogućila nam da budemo dio njihovog dana, zagrljeni njihovom silnom radošću i emocijama.

Četvrtaši i učiteljice PŠ Okrug Gornji,

Ivanka Vudić 4.a i Ružica Čondić Begov 4.b