NATJECANJE IZ PRVE POMOĆI
Autor: Dario Bakotić, 18. 3. 2014.

U dvorani Vinko Kandija održano je  gradsko natjecanje iz prve pomoći na kojem su naši učenici zauzeli 1. mjesto!

Natjecanje iz prve pomoći održano je u 15. 3. 2014. u dvorani Vinko Kandija u Trogiru, a odvijalo se između 3 ekipe osnovnih škola i 2 ekipe srednjih škola.

Sudjelovali su: Ana Miše, Natalija Didak, Mia Radić, Karla Bareta, Petar Svilan i Martina Miše. U početku smo mislili da ćemo biti zadnji jer je ekipa OŠ "Majstora Radovana" prva završavala sa testovima te smo prvi radili praktičan rad. Kada nas je prozvalo,  bili smo jako sretni i iznenađeni. Radujemo se putovanju na županijsko natjecanje u Ploče te nas čeka još puno vježbe i rada za još bolji rezultat. Zahvalni smo našoj nastavnici Ankici Bašić koja nas je vodilai s nama vježbala.

Karla Bareta  8.a