Državno Natjecanje iz Hrvatskoga jezika
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 30. 4. 2015.

Naša škola bila je domaćin XX. državnog Natjecanja iz Hrvatskoga jezika od 28. - 30. travnja 2015.

Svečano otvaranje održano je u hotelu Medene 28. travnja. Učenici naše škole izveli su prigodni program koji je oduševio učenike i mentore iz cijele Hrvatske.

U srijedu 29.travnja, učenici su u školi pisali test, dok je za mentore u Gradskoj vijećnici pripremljena prezentacija koja je gostima približila čari Trogira. Nakon ručka za sve naše goste organiziran je razgled grada u pratnji stručnih vodiča.

Dana 30. travnja XX.  državno Natjecanje iz Hrvatskoga jezika svečano je zatvoreno, podijeljene su zahvalnice i nagrade najboljima i njihovim mentorima.

P.S. Fotografije slijede uskoro.