OŠ Petar Berislavić i PŠ Okrug Gornji obilježavaju svjetski dan pješačenja !
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 13. 10. 2016.

Ovogodišnji Međunarodni dan pješačenja obilježit ćemo u petak, 14.listopada šetnjom oko gradske jezgre u matičnoj školi dok će područna škola isto uraditi šetnjom od uvale Mavarčica do uvale Tatinja. Pozivamo roditelje da nam se pridruže !

Za više informacija o početku obilježavanja dana pješačenja u smjenama kliknite na OPŠIRNIJE !

OBAVIJEST NASTAVNICIMA I UČENICIMA

Eko-škola organizira obilježavanje

15.LISTOPADA-MEĐUNARODNI DAN PJEŠAČENJA

pod nazivom Dva đira oko Trogira

Ovogodišnji Međunarodni dan pješačenja obilježit ćemo u petak, 14.listopada šetnjom oko gradske jezgre.

Cilj je potaknuti učenike i građane na potrebu stvaranja navike svakodnevnog kretanja.

Početak šetnje je u 10.00 sati, a završetak u 10:25 sati. u jutarnjoj smjeni, a u poslijepodnevnoj smjeni šetnja traje od 16.00 sati do 16:25 sati.

Razredna će odjeljenja  formirati kolonu ispred školske zgrade i u pratnji nastavnika prošetati rubnim dijelom gradske jezgre.

U šetnji nam se mogu pridružiti roditelji i sugrađani.

U slučaju kiše šetnja se odgađa za ponedjeljak, 17.10.2016.godine.

Koordinatori Eko-škole

Jelena Coce

Sandra Mrčela

OBAVIJEST NASTAVNICIMA I UČENICIMA

Eko-škola organizira obilježavanje

15.LISTOPADA-MEĐUNARODNI DAN PJEŠAČENJA

pod nazivom Od vale do vale za moje zdravlje

Ovogodišnji Međunarodni dan pješačenja obilježit ćemo u petak, 14.listopada šetnjom od uvale Mavarčica do uvale Tatinja.

Cilj je potaknuti učenike i sumještane na potrebu stvaranja navike svakodnevnog kretanja.

Početak šetnje je u 10:00 sati, a završetak u 10:25 sati u jutarnjoj smjeni, a u poslijepodnevnoj smjeni šetnja traje od 16:00 sati do 16:25 sati.

Razredna će odjeljenja  formirati kolonu ispred školske zgrade i u pratnji nastavnika prošetati do uvale Tatinja i natrag do škole.

U šetnju nam se mogu pridružiti roditelji i sumještani.

U slučaju kiše šetnja se odgađa za ponedjeljak, 17.10.2016.godine.

Koordinatori Eko-škole

Jelena Coce