Izvanučionička nastava drugih i četvrtih razreda PŠ "Okrug Gornji"
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 29. 9. 2017.

Program izvanučioničke nastave započeo je plovidbom brodom oko Čiova do dvorca Vitturi. Nakon razgledavanja Muzeja grada Kaštela, učenici su imali radionicu na arheološkom lokalitetu Resnik- naselje Siculi. Kroz posebno osmišljene zadatke i pomagala učenici su prolazili sve faze arheološkog rada. Primjenu naučenog prošli su kroz radne bilježnice i na kraju dobili zaslužene diplome. U ugodnom i veselom raspoloženju vratili smo se trabakulom "Rižana". Puni dojmova zbog izvanredno osmišljene projektne nastave u suradnji s Hrvatskim pomorskim muzejom Split i Muzejom grada Kaštela preporučujemo svim učenicima da prođu kroz ovo lijepo, poučno iskustvo.

Učiteljice: Nada Ivanović, Sandra Mikelić, Ivanka Vudrić i Ružica Čondić Begov

klik na slike