Autor: Tomislava Ečić Svirać, 19. 12. 2017.

U sklopu akcije "Mir i dobro" policija grada Trogira želi podsjetiti sve učenike da ove dolazeće blagdane provedu mirnom blagdanskom raspoloženju pri tom pazeći na posljedice koje može napraviti zloupotreba pirotehničkih sredstava kao što su petarde, vatrometi i slično.

• Podsjećamo da je djeci mlađoj od 14. godina zabranjeno kupovati pirotehnička sredstva.
  • Također je zabranjeno i kažnjivo remećenje javnog reda i mira, odnosno uznemiravanje.

Kako bi izbjegli neželjene posljedice i proveli blagdane dostojanstveno pazite na sebe i svoje bližnje i ne koristite pirotehnička sredstva bez prisutnosti roditelja ili starije osobe.

Ravnateljica: Edita Bratinčević