Terenska nastava sedmaša i osmaša iz Okruga
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 27. 4. 2018.

Sedmi i osmi razredi Područne škole u Okrugu održali su terensku nastavu s nastavnicama Antonelom Radić i Anom Jakić.

Nastavnice Antonela Radić i Ana Jakić 23.travnja (ponedjeljak) održale su terensku nastavu s učenicima osmog i sedmog razreda Područne škole iz Okruga Gornjeg. Posjetili smo tvrđavu Klis i vrt Gospe od Stomorije. Na tvrđavi smo imali priliku vidjeti srednjovjekovno oružje i top, pored kojeg su se svi učenici slikali. U vrtu Gospe od Stomorije proučavali smo biljke i cvijeće s nastavnicama. Uz pratnju nastavnica naučili smo i vidjeli nešto novo te se odlično zabavili na terenskoj nastavi. Ponijeli smo loptu za nogomet, badminton i karte a uz to su se zabavili i lovom na zmije.