Naš doprinos zajednici

GRAĐANSKA AKCIJA : „NAŠ DOPRINOS ZAJEDNICI“

NAZIV AKCIJE:  „SIGURNOST UČENIKA U ŠKOLSKOM DVORIŠTU“

Upravni odbor zaklade „Kaja Dadić“ dana 23. studenog 2015. godine donijelo je Odluku i  odobrilo financijsku podršku za našu građansku akciju „Sigurnost učenika u školskom dvorištu“ u iznosu od 12.963,00 kn.

Predviđeni početak i završetak provedbe akcije: od 1. veljače 2016. do 1.svibnja 2016. godine.

Voditeljica projekta: Ela Kovačić (tajnica škole)

Opis akcije: Ova akcija nas je potakla jer Osnovna škola Petar Berislavić nema adekvatno školsko dvorište za svoje učenike. Prednje školsko dvorište je pretvoreno u štekate za restorane i nalazi se u neposrednoj  blizini mora, dok stražnje dvorište nije sigurno zbog svoje visine i nedostatka ograde. Uređenjem stražnjeg dvorišta povećala bi se sigurnost djece i imali bi omogućeni prostor za druženje i igru, kao i za izvannastavne aktivnosti.

Ovom građanskom akcijom želimo djecu, roditelje i djelatnike škole i građane ujediniti u timski rad, gdje će uređenjem i čišćenjem školskog dvorišta učenicima priuštiti siguran prostor za boravljenje i izvršavanje izvannastavnih aktivnosti.

OGLAS

Pozivaju se učenici, roditelji, djelatnici i građani na volonterski rad u građanskoj akciji „Naš doprinos zajednici“.

Svi zainteresirani mogu se javiti u tajništvo škole.

ZAHVALA

Zahvaljujemo na suradnji učenicima 3.a i 7.a naše škole na iskazanom interesu za volonterski rad, te radnicima škole (domarima, spremačicama, stručnoj službi i ostalima).