Večer stranih jezika
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 7. 5. 2018.

U petak, 4.5.2018. godine u našoj školi održana je Večer stranih jezika.

Iako se po prvi puta na ovaj način prezentiraju strani jezici u našoj školi, broj sudionika i pozitivni komentari učenika potvrda su da je ovo početak i tek prva u nizu večeri jednog uspješnog školskog projekta.

Naše vrijedne nastavnice su pripremile razne kvizove, osmislile radionice, prezentacije i igre kako bi djeci na što zanimljiviji način predstavile njemački, engleski, talijanski i francuski jezik.

Osim što su djecu upoznale s osnovnim kulturno povijesnim činjenicama zemlje čiji su jezik predstavljale, omogućile su im da kroz igru i opuštenu atmosferu zaista dožive tu zemlju i njen jezik na jedan novi i zanimljiv način.

Učenici i nastavnice su na kraju večeri zadovoljno potvrdili, vidimo se i dogodine!