Novosti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Učenici OŠ Petar Berislavić osigurali plasman na DRŽAVNOM PRVENSTVU U DŽUDU
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 19. 12. 2018.

Na Županijskom natjecanju iz džuda održanom 15.12.2018. u Oš Gripe Split, učenici OŠ Petar Berislavić i Područne škole Okrug Gornji osvojili su 2. mjesto te tako osigurali ulazak na Državnom prvenstvu iz džuda koje će se održati početkom 2019. godine u Vinkovcima.

U jakoj konkurenciji od 12 osnovnih škola iz Splitsko-dalmatinske županije, učenici Oš Petar Berislavić, nastupajući po prvi put na natjecanju iz džuda, postižu izvanredan uspjeh osvojivši 2. mjesto u ukupnom poretku.

U kategoriji do 46 kg učenik Kristian Pranjić je osvjio zlato, a Šime Jakaša broncu.  U kategoriji do 50 kg  je Marin Šmuketa osvojio srebro, a Luka Ivelja broncu. Jednu o najtežih i najneizvjesnijih borbi turnira odradio je učenik Nikola Žižak u kategoriji do 55 kg te uspio osvojiti broncu.

U ženskoj konkurenciji školu je predstavljala učenica Antonia Knežević i u kategoriji do 44 kg osvojila broncu.

Čestitke svim učenicima na postignutom uspjehu i puno sreće na Državnom prvenstvu.

[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]