Kuća magičnog sata u Cineplexxu
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 20. 12. 2018.

Učenici  5. b (područna škola) i 6. c razreda (matična škola) pogledali su uzbudljiv i poučan film, Kuću magičnog sata, zajedno sa svojim razrednicama Karmen Nakić i Željanom Pezer. Kako su doživjeli posjet kinu i koliko im se svidio glavni lik Lewis, pročitajte u nastavku...

Kada smo stigli pred ulaz u kino, bila sam jako sretna. Uzeli smo kokice i ušli u dvoranu. Jedva sam dočekala početak filma. Od samog početka filma uživala sam u magiji koju je izvodio dječak Lewis, njegov ujak i njegova pomoćnica.  Film je bio jako zanimljiv i poučan. Gledajući film, shvatila sam da je sve moguće, stoga ne smijemo nikada odustati od svojih želja. Također sam naučila da se ne smije lagati, nego govoriti  istinu koja uvijek izađe na vidjelo. Najviše me zadivila Lewisova dobroćudnost i hrabrost. Film nas može poučiti mnogočemu, zato ga preporučujem svima ‒ mladima i starima!

Paula Babić, učenica 5. b razreda PŠ Okrug Gornji