ORGANIZACIJA NASTAVE OD PONEDJELJKA 12. 4. 2021.
Autor: Anamarija Botić, 9. 4. 2021.

Poštovani roditelji/skrbnici i dragi učenici!

Obavještavamo vas da je Stožer civilne zaštite Splitsko-dalmatinske županije, nakon obavljenih konzultacija sa Stožerom civilne zaštite Republike Hrvatske i Ministarstvom znanosti i obrazovanja, 8. 4. 2021. donio Odluku kojom se nalaže održavanje nastave kako slijedi:

• Za učenike od 1. do 4. razreda (RAZREDNA NASTAVA) i posebnu skupinu nastava će se izvoditi U ŠKOLI (model A).

Nastava će se održavati u JUTARNJOJ SMJENI.

Prijevoz će biti organiziran za učenike prema rasporedu jutarnje smjene.

Učenici ulaze u školu na glavni ulaz.

____________________________________________________________

• Za učenike od 5. do 8. razreda (PREDMETNA NASTAVA) nastava će se izvoditi NA DALJINU (model C).

Nastava će se održavati UJUTRO  prema rasporedu, a veliki odmor bit će nakon 3. šk. sata.

Molimo sve roditelje i učenike da redovito prate školsku stranicu kako bi bili pravovremeno obaviješteni o novostima i mogućim promjenama.

Edita Bratinčević, ravnateljica Škole

________________________________________________________________

NAPOMENA ZA RODITELJE BUDUĆIH PRVAŠA: Testiranje psihofizičke zrelosti za prvi razred osnovne škole za šk. god. 2021./2022. održat će se prema predviđenom rasporedu u tjednu od 12. do 16. 4. 2021. poštujući epidemiološke mjere.