Organizacija nastave u razdoblju od 3. do 7. 5. 2021. godine
Autor: Anamarija Botić, 30. 4. 2021.

Poštovani učenici i roditelji/skrbnici!

Obavještavamo vas da je Stožer civilne zaštite Splitsko-dalmatinske županiije, zbog trenutne epidemiološke situacije u Splitsko-dalmatinskoj županiji i preporuke epidemiološke službe Nastavnog zavoda za javno zdravstvo SDŽ te nakon objavljenih konzultacija sa Stožerom civilne zaštite Republike Hrvatske i Ministarstvom znanosti i obrazovanja, 29. travnja 2021. godine donio Odluku o izmeni odluke kojom se nalaže održavanje nastave u osnovnim školama u razdoblju od 3. svibnja 2021. do 7. svibnja 2021. godine kako slijedi:

• Učenici razredne nastave (od 1. do 4. razreda) nastavu imaju u školi (model A) i održava se u  jutarnjoj smjeni.
  • Učenici predmetne nastave (od 5. do 8. razreda) nastavu imaju na daljinu (model C) i održava se preko platforme Teams ujutro prema rasporedu.