ORGANIZACIJA NASTAVE OD 10. SVIBNJA 2021.
Autor: Anamarija Botić, 7. 5. 2021.

Poštovani roditelji/skrbnici i dragi učenici!

Obavještavamo vas da je Stožer civilne zaštite Splitsko-dalmatinske županije zbog trenutne epidemiološke situacije u Splitsko-dalmatinskoj županiji i preporuke epidemiološke službe Nastavnog zavoda za javno zdravstvo SDŽ te nakon obavljenih konzultacija sa Stožerom civilne zaštite Republike Hrvatske i Ministarstvom znanosti i obrazovanja, 6. svibnja 2021.  godine donio Uputu kojom se od 10. svibnja 2021. godine nalaže održavanje NASTAVE U ŠKOLI (model A) za sve učenike od 1. do 8. razreda osnovne škole.

U ponedjeljak je smjena B jutro, a smjena A popodne. U posebnoj skupini nastava će se održavati u smjeni A.

Prijevoz će biti organiziran po rasporedu kao i dosada.

Učenici ulaze u školu na glavni i zapadni ulaz po uobičajenom rasporedu.