Prvi nastavni dan – prijam prvaša
Autor: Anamarija Botić, 2. 9. 2021.

Prijam prvaša 6. rujna 2021. bit će organiziran prema sljedećem rasporedu:

1. A razred (A smjena) – 9 sati

1. B razred (B smjena) – 10:30 sati

Prijam svakog razrednog odjela bit će organiziran u učionici br. 11 (2. kat).

Učenik dolazi u pratnji jednog roditelja koji je dužan pridržavati se svih epidemioloških uputa (korištenje zaštitne maske, pridržavanje propisanog razmaka).

Najduže vrijeme trajanja prijama roditelja i upoznavanja roditelja s učiteljicom je 15 min u skladu s uputama HZJZ-a.

Učiteljice će roditelje upoznati s organizacijom nastave te svim propisanim uputama i preporukama provođenja epidemioloških mjera u našoj Školi.

Učiteljice će roditelju podijeliti udžbenike i druge obrazovne materijale za njegovo dijete te će roditelj potpisati izjavu o preuzimanju istih.

U razmaku između prijama različitih razrednih odjela, spremačice školske ustanove detaljno će dezinficirati učionicu.

Dragim prvašima, koji nestrpljivo iščekuju ponedjeljak da započnu svoj obrazovni put, želimo mnoštvo radosnih trenutaka koje će provesti u našoj Školi. Znanje koje će primiti, vještine koje će steći, životne vrijednosti koje će usvojiti neka im pomognu da otkriju svoj životni put prema sreći, a na tom putu pomoć će im njihove učiteljice zajedno s ostalim djelatnicima Škole.

Učenici, roditelji i učiteljice, sretno na ovom hodu stjecanja znanja, vještina i životnih lekcija! Neka vam svima bude na radost i korist!

Ravnateljica: Edita Bratinčević, prof.