ICT županija - EDIT CodeSchool 2021./2022. - Najavljujemo početak upisa pete generacije besplatne škole primijenjenog programiranja!
Autor: Anamarija Botić, 8. 9. 2021.

U okviru projekta ICT županija, Splitsko-dalmatinska županija već četvrtu godinu organizira EDIT CodeSchool - besplatnu školu primijenjenog programiranja (ictzupanija.hr/edit)  koja za cilj ima populariziranje IT vještina i omogućavanje upoznavanja što većeg broja  učenika primijenjenom programiranju i srodnim vještinama.

Kroz protekle četiri godine edukaciju - EDIT CodeSchool besplatnu školu primijenjenog programiranja pohađalo je preko 2000 učenika osnovnih i srednjih škola u preko 30 škola i preko 10 gradova i naselja diljem naše Županije.

Dio IT edukacija se odvija i kroz Centar izvrsnosti SDŽ za manji broj nadarenih učenika, dok je cilj EDIT CodeSchool približavanje IT znanja i vještina što većem broju učenika u svim većim mjestima naše Županije, obzirom da se radi o zanimanju koje je jako traženo i kod nas i u svijetu, a dobro se uklapa u županijsku demografsku i depopulacijsku politiku.

Ove godine upisi u EDIT CodeSchool su od 06. do 24. 09. 2021., a sve informacije učenici mogu pronaći na navedenoj web stranici projekta
(www.ictzupanija.hr/edit<http://www.ictzupanija.hr/edit>).

Klikom na Opširnije možete pregledati letak.

Priloženi dokumenti:
8._EDIT_CS_Letak_2021_2022.pdf (1.55 MB)