Sandučić povjerenja

Dogodi li se ikad da te nešto muči i da nemaš kome to reći? Čini ti se da si "Pale sam na svijetu",da nemaš nikoga tko te razumije,a ako i ispričaš svoju tajnu najboljoj prijateljici ili prijatelju,o tome uskoro bruje hodnici ili  grad?

Dosađuje li ti netko ili te čak i zlostavlja,a ti se bojiš o tome pričati svojim roditeljima,prijateljima, učiteljima jer nisi siguran hoće li te razumjeti?

Primjećuješ li kako u tvom razredu ili među tvojim prijateljima ima onih kojima se rugaju,koje vrijeđaju,kojima prijete ili ga bilo kako zlostavljaju?

Poželiš li nekada pitati što te zanima o školi,o učenju,o životu?

Napokon postoji mjesto gdje možeš istresti svoje brige i dileme,svoje pritužbe i pohvale,prijaviti ako netko nekoga zlostavlja ili jednostavno zatražiti odgovor na pitanja koja vas zanimaju.

To je SANDUČIĆ POVJERENJA koji se nalazi na trećem katu,kod računovodstva,u koji možeš ubaciti pismo.Ono može biti potpisano ili pod šifrom,a mi jamčimo tajnost podataka i na svako pitanje pokušat ćemo odgovoriti na web stranici škole.

Sandučić će otvarati povjerenstvo (pedagoginja,ravnateljica,logopedinja) koje će i odgovarati na vaša pitanja i primjedbe.

Ne bojte se,pišite.

Učinimo našu školu mjestom ugodnog življenja.

Sandučić povjerenja

Prijatelji maltretiraju zbog fizičkog izgleda. 2.r. [944]

Hoćemo UNIFORME!!! [850]

Poštovani, zašto mi nemamo nikad papira ni WC sapuna? Higijena je na nuli! [845]